معرفی بازار برنج ایران

بازار برنج ایران اولین مرکز عمده فروشی و خرده فروشی برنج و انواع کالای اساسی در کشورمی‌باشد.

ارائه ی خدمات به روز با هدف جذب بهترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان این حوزه و مطابق با استانداردهای مراکز خرید بین‌المللی مهمترین هدف این مرکز به حساب می آید.از مهمترین خدمات این مرکز عبارتند از:

حمل رایگان
فروش اینترنتی و ایجاد زیرساخت ها
تبلیغات گسترده

فرصت قرار گرفتن در یک مرکز تجاری تنها با فراهم شدن محیط خرید و فروش امکان پذیر نبوده است و سازوکار اجرایی و مدیریتی جدیدی را می‌طلبید، اتصال به تجارت فرا منطقه‌ای ازجمله راه‌کارهای بازار برنج ایران به شمار می‌رود. حضور برندهای معتبر و انواع برنج های مختلف در کنار یکدیگر، فرصت مناسبی برای مقایسه کیفیت محصولات است، امکانی که تا کنون در کشورمان وجود نداشته. قطعاً این اتفاق مهم برای عرضه‌کنندگان رقابت و برای خریداران حق انتخاب بهتر ایجاد می‌کند. و این مزیت رقابتی با اهمیت این مرکز خواهد بود.

مشتریان بازار برنج ایران

مشتریان بازار برنج ایران تمامی کسانی خواهند بود که از این محصول استفاده می کنند. در واقع با توجه به سهم زیاد برنج در سبد خانوارهای ایرانی، این محصول یک محصول استراتژیک و این مرکز یک مرکز خرید پر رونق خواهد بود. از مهمترین مشتریان و گروه های مخاطب این بازار عبارتند از:

مشخصات بازار برنج ایران

مجتمع تجاری تک سنتر در جنوب تهران، شرق خيابان فدائيان اسلام، منطقه 15، واقع شده است. این مجتمع طبق برنامه ریزی های انجام شده به زودی به عنوان نخستین بازار برنج  و سایر کالاهای اساسی ایران شروع به فعالیت می نماید .

مجتمع تجاری تک سنتر در جنوب تهران، شرق خيابان فدائيان اسلام، منطقه 15، واقع شده است. این مجتمع طبق برنامه ریزی های انجام شده به زودی به عنوان نخستین بازار برنج  و سایر کالاهای اساسی ایران شروع به فعالیت می نماید .

موقعيت جغرافيايي اين مجموعه به گونه ایست که با فاصله كمي تا ايستگاه هاي مترو ترمينال جنوب و شوش و از طرف ديگر بزرگراه آزادگان، دسترسي را براي مشتريان تهران و حومه آسان نموده است. علاوه بر آن خارج بودن مجموعه از کليه طرح هاي ترافيکي تهران يکي از مزيت هاي این مجتمع مي باشد.

مجتمع در زميني به مساحت 3000 متر زمین و 8000 متر زیر بنای مفید در 3 طبقه احداث شده است. تعداد کل واحدهاي تجاري این مرکز 133 واحد بوده كه تعداد 44 واحد در طبقه زير همكف، 46 واحد در طبقه همكف و 43 واحد نيز در طبقه اول قرار دارد. واحدها در متراژ های حدودی 20 الی 95 مترمربع هستند. این مرکز داراي سه ورودي مي باشد كه ورودي اصلي در وسط مخصوص مراجعين و دو ورودي ديگر به صورت خيابان هاي 6 متري در طرفين قرار دارند كه يكي جهت ورود و ديگري جهت خروج خودروی حمل بار مي باشد. اين خيابان اختصاصي كه به صورت U شكل تعبيه شده است امكان انتقال بار را به سهولت جهت فروشگاه هاي طبقه همكف و زير همكف فراهم نموده است.

رستوران مجموعه به مساحت حدودي 425 متر مربع در طبقه اول واقع است. اين رستوران داراي آشپزخانه صنعتي، تنور نان پزي سنتي، سرويس بهداشتي مجزا و تعداد 2 دستگاه آسانسور مجزا به ظرفيت 50 نفر، يكي در ضلع شمالي جهت حمل بار آشپزخانه و ديگري در ضلع جنوبي جهت دسترسي مراجعه كنندگان مي باشد. همچنين براي رستوران سيستم تهويه مطبوع با 14 عدد كانال در نظر گرفته شده است.نكته حائز اهميت مركز خريد تک، آسانسورهاي ماشين بر در انتهاي خيابان اختصاصي است كه دسترسي مراجعه كنندگان و حمل بار را به طبقات بسيار آسان نموده است. دو جايگاه نگهباني در دو طرف انتهاي خيابان اختصاصي جهت برقراري امنيت مركز خريد پيش بيني شده است.

طبقه دوم با متراژ حدودي 2000 متر چشم اندازي ويژه و منحصر به فرد دارد. اين طبقه فاقد ستون و با سقفي به ارتفاع 14 متر طراحي شده است. پتانسيل فضايي و انعطاف پذيري بالا، قابليت برپايي سمینار و نمایشگاه را به اين طبقه داده است. اين طبقه داراي سرويس بهداشتي و آشپزخانه مجزا مي باشد. ارتباط اين طبقه با طبقات ديگر از طريق دو آسانسور 50 نفره، دو آسانسور 6 نفره و راه پله است.