خبر

بازار برنج تهران کجاست؟

بازار برنج تهران کجاست؟

معرفی بازار برنج تهران

برنج ایرانی از پرمصرف‌‌ترین مواد غذایی و جزء جدا نشدنی سفره‌های ایرانیان محسوب می‌شود. این نوع برنج متناسب با ویژگی مرغوب، محل کشت، درجه یک و اعلاء بودن، کیفیت و… با اسامی و نام‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. شما می توانید انواع آن را در تک سنتر ، بازار برنج ایران تهیه کنید.
انواع مختلف برنج، باعث سردرگمی افراد در هنگام خرید و انتخاب برنج خوب می‌شود. به همین دلیل بر آن شدیم تا انواع برنج ایرانی و بهترین نوع برنج ایرانی را معرفی کنیم. با این مقاله، انتخاب برنج مرغوب و با کیفیت ایرانی برای شما ساده‌‌تر می‌شود.

در هنگام خرید برنج باید این نکته را در نظر داشت، که در حال حاضر 80 درصد برنج‌هایی که نام آنها شنیده می‌شود، به دلایل متعدد قابلیت کشت شدن ندارند. از جمله این دلایل می‌توان به دیررس بودن برنج، به صرفه نبودن تولید آن، نداشتن کیفیت، تغییرات آب و هوایی و… اشاره کرد.
با این حال بسیاری از سودجویان به دلایل مختلفی نظیر کسب سود و تقلب، برنج‌ها را با نام‌های متعددی به فروش می‌رسانند. این امر باعث گیج شدن افراد می‌شود؛ و مشتری را مجبور به خرید برنجی می‌کنند که ممکن است کیفیت لازم را نداشته باشد.
به عنوان مثال برنج طارم دیلمانی از معطرترین انواع برنج ایرانی، از خانواده طارم محسوب می‌شود. این برنج در حال حاضر به دلیل بازدهی بسیار پایین، خیلی کم یا اصلاً کشت نمی‌شود. بنابرین بسیاری از سودجویان از نام این برنج برای فروش برنج‌های نه چندان باکیفیت خود استفاده می‌کنند. این معضلات در تک سنتر ، بازار برنج ایران حل شده اند و شما خریدی مطمئن را تجربه خواهید کرد.

بهترین نوع برنج ایرانی

تعیین بهترین نوع برنج کار چندان ساده‌ای نیست. زیرا در ایران هیچ نوع انجمن یا کارگزار مناسبی برای انتخاب کردن بهترین نوع برنج وجود ندارد. با این حال اگر به دنبال پرفروش‌‌ترین و محبوب‌‌ترین برنج ایرانی هستید، باید انواع برنج طارم به ویژه طارم محلی، هاشمی و امرالهی را به شما معرفی کنیم.
برنج طارم ایرانی، یک برنج جهانی و صادراتی است؛ و به بسیاری از بازارهای خارج از کشور صادر می‌شود. برنج اصیل طارم متناسب با خصوصیات ظاهری، نحوه تولید و محل کشت، انواع مختلفی دارد. از دلایل محبوبیت انواع برنج طارم نیز می‌توان به ویژگی‌های مشترک آنها اشاره کرد، که عبارت‌اند از:

  • طعم و عطر عالی
  • دانه بلند بودن
  • رنگ سفید متمایل به کرم
  • میزان ری بسیار بالا
  • ارگانیک بودن
  • ساقه برنج طارم، برگ‌های نازکی دارد؛ به همین جهت امکان رشد و زندگی کرم ساقه‌خوار روی آن وجود ندارد. در نتیجه استفاده از سموم شیمیایی کاهش می‌یابد و برنج سالم‌تری به عمل می‌آید.

از نکات مهم در خرید برنج که تمامی مشتریان باید به آن توجه کنند این است، که برنج‌های مرغوب ایرانی در 4 یا نهایتاً 7 محصول بهره‌برداری می‌شوند. لذا این امکان وجود دارد تا در زمان خرید با اسامی مختلفی روبرو شوید که دیگر کشت ‌نمی‌شوند. اما افراد سودجو از نام آنها برای گیج کردن مشتریان و فروش محصولات بی کیفیت با قیمت بالا استفاده می‌کنند ، خصوصاً اگر به بازار برنج تهران سری بزنید.

بهترین نوع برنج ایرانی

مرکز خرید برنج در تهران

منطقه‌ای در تهران به نام پامنار وجود دارد که معدن توزیع و فروش انواع و اقسام برنج ایرانی است. این مرکز فروش برنج، یکی از قدیمی‌ترین مناطق تهران است و افراد زیادی برای خرید برنج به این منطقه مراجعه می‌کنند؛ آدرس این مرکز خرید در تهران، پایین خیابان مولوی، خیابان پامنار (صاحب جم) است.
افرادی که قصد خرید برنج به صورت کلی و با تناژ بالا دارند، می‌توانند با مراجعه به این آدرس، برنج ایرانی مدنظرشان را خریداری نمایند. این بازار به دلیل تنوع بالای برنجی که دارد، ممکن است انتخاب را برای افرادی که نمی‌توانند برنج مرغوب را تشخیص دهند سخت کند. بنابراین بهتر است برای اطمینان از کیفیت خریدتان، برنج اسم و رسم‌داری را برگزینید.
تمام این سختی ها را ناگزیر بودیم تا پیش از این برای خرید برنج متحمل شویم ، اما در تک سنتر ، بازار برنج ایران همه برند ها و عرضه کنندگان گرد آمده اند تا تجربه ی خریدی مطمئن و آسان را برای شما فراهم کنند. مجتمع تجاری تک سنتر در جنوب تهران، شرق خيابان فدائيان اسلام، منطقه 15، واقع شده است.

برای کسب اطلاعات کامل و راهنمایی های لازم برای خرید برنج به صورت عمده و غیر عمده و اطلاع از انواع برنج های مرغوب ایرانی به ما در مجتمع تک سنتر و فروشگاه اینترنتی تک سنتر مراجعه کنید. ما دقیقا می دانیم که نگرانی های شما چیستند و می دانیم که شما به چه نیاز دارید. پس تجربه خرید آسان و مطمئن بهترین برنج های روز و بازار را با ما به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.