خبر

همه چیز درباره درآمد برنج فروشی

درآمد برنج فروشی

درآمد برنج فروشی چقدر است؟

همه می دانیم که مبنای غذای ما ایرانی ها از ۲۵۰۰ سال پیش به این طرف برنج است. می توان گفت که در هر غذای خوشمزه و معروف ایرانی برنج وجود و حضور پررنگی دارد. به همین سبب فروش برنج و درآمد برنج فروشی می‌تواند سود بسیار خوبی برای فروشندگان برنج داشته باشد اگر نکاتی را که لازم است درباره‌ی درآمد برنج فروشی در نظر بگیریم.با ما همراه باشید تا درباره‌ی درآمد برنج فروشی با شما سخن بگوییم.

درآمد از طریق فروشگاه برنج فروشی

اولین نکته ای که شما باید درباره‌ی درآمد برنج فروشی درنظر بگیرید، فروشگاه برنج فروشی شما است.فروشگاه برنج فروشی و باید ها و نبایدهای آن بسیار مهم است. جغرافیا و محیطی که برای فروش برنج انتخاب می کنید به شدت روی درآمد برنج فروشی شما تاثیر دارد. در وهله‌ی اول باید به این امر توجه کنید که فروشگاه برنج فروشی شما در جایی شلوغ قرار گرفته باشد و یا جایی باشد که معروفیتی از لحاظ برنج فروشی دارد.بسیار بهتر است که کسب و کار برنج خود را در جایی شروع کنید که بورس این کالا باشد.مثلا مجتمع تک سنتر و یا همان بازار برنج ایران محل بسیار خوبی برای شروع کسب و کار برنج شما و همینطور افزایش درآمد برنج فروشی شما است.

انتخاب به دقت نوع برنج

یکی دیگر از راه های افزایش درآمد برنج شما منوط به انتخاب برنج درجه یک است. در بازار ایران همه می دانیم که ۲ دسته‌ی کلی برنج وجود دارد داخلی و خارجی. با بالاتر رفتن آگاهی مردم و همچنین کیفیت برنج ایرانی خریداران تمایل بیشتری به خرید برنج با کیفیت ایرانی دارند اما همچنین می توان گفت که برنج های خارجی در بازار شاید تنوع بیشتری داشته باشند و همچنین قیمت های متفاوت تری داشته باشند اما برنج ایرانی کماکان برنج با کیفیت و محبوب بازار است که شناخت کامل آن می تواند درآمد برنج فروشی شما را تضمین کند.

درآمد برنج فروشی

شناخت کامل از برنج هایی که میفروشید داشته باشید

آنچه در افزایش درآمد برنج فروشی شما بسیار مهم است آن است که شما بتوانید مشاوره‌ی بسیار جامع و کامل و صادقانه ایی درباره‌ی برنج های خود و کیفیت آن ها و همچنین کاربرد آن ها به مشتریان خود بدهید. می توان گفت که کماکان حاشیه سود برنج ایرانی بیشتر است. پس با شناخت بهترین برنج های ایرانی و فروش آن ها به سود مناسبی دست پیدا کنید. حتی می توانید برنج ایرانی درجه یک را صادر کنید و درآمد برنج فروشی خود را به شدت ارتقا دهید.

زیبایی محیط فروش برنج و تاثیر آن بر درآمد برنج فروشی

یکی دیگر از راه های افزایش درآمد برنج فروشی توجه به زیبایی برنج فروشی شما و همچنین بهداشتی بودن محیط کار شما است. در برنج فروشی بهداشت بسیار فاکتور مهمی است و می تواند به شدت در درآمد برنج فروشی شما تاثیر گذار باشد. همچنین محیطی زیبا که بتواند مشتری برنج را جذب خود کند در درآمد برنج فروشی شما به شدت تاثیر گذار است.شما می‌توانید به نکات ریز ولی بسیار مهم دیگری در افزایش درآمد برنج فروشی خود توجه کنید.نکاتی مانند انتقال برنج خریداری شده توسط مشتری به مکان مورد نظر مشتری و یا پخش یک موسیقی ملایم برای جلب نظر مشتری و حتی داشتن ویترینی فکر شده و جذاب برای جلب رضایت مشتری.

میزان درآمد شغل برنج فروشی

حال به صورت تقریبی بررسی کنیم که درآمد برنج فروشی چقدر می‌تواند باشد. لازم به ذکر است چون برنج کالایی است که ضروری است و همگان از آن استفاده می‌کنند حاشیه سود پایین تری نسبت به مثلا کالاهای لوکس دارد. می توان گفت که سود برنج فروشی سودی میان ۱۲ تا۳۰ درصد خواهد بود. لازم به ذکر است که درآمد برنج‌فروشی با توجه موارد تنوع محصولات، محل مغازه ی افتتاح‌شده قیمت محصولات و سودی که مغازه‌دار روی محصولات در نظر می‌گیرد متفاوت است.اما شاید بشود گفت که برای یک مغازه ی ۲۰ الی ۳۰ متری می توان حداقل ۵ میلیون سود متصور بود.باز هم تاکید می‌کنیم که عواملی که در بالا ذکر کردیم بسیار در درآمد برنج فروشی شما تاثیر دارد و می تواند سود حاصله از برنج فروشی شما را بسیار متفاوت کند پس به عوامل بالا بسیار دقت کنید.

همانطور که گفتیم اگر برنج فروشی شما در بورس این کالا باشد به شدت به نفع شما خواهد بود.مجتمع تک سنتر و سایت فروشگاه اینترنتی تک سنتر یا همان بازار برنج ایران با فراهم آوردن فضایی بسیار مناسب و ایمن برای شما فروشندگان برنج عزیز می تواند فروش برنج شما را تضمین کند. مجتمع تجاری تک سنتر در جنوب تهران، شرق خيابان فدائيان اسلام، منطقه 15، واقع شده است پس حتما برای کسب و کار برنج خود به بازار برنج ایران سری بزنید. و امیدواریم که این مطلب برای شما عزیزان مفید به فایده واقع شده باشد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.