آموزش

همه چیز درباره چیدمان مغازه برنج فروشی

مغازه برنج فروشی

بررسی چیدمان مغازه برنج فروشی

فروش یک فرآیند است که بسیار قبل‌تر از زمان پرداخت نهایی مشتری به شما آغاز می‌شود. یکی از مسائل بسیار مهم و تاثیرگذار در افزایش بهره‌وری و میزان فروش شما، چیدمان فروشگاهتان است. چیدمان مغازه برنج فروشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای آنکه بتوانید فروش خود را بالا برده و در بازار پر از رقابت تجارت امروزی جان سالم به در ببرید، باید به چیدمان مغازه خود اهمیت ویژه‌ای قائل شوید. در این مطلب به طور کامل، همۀ آنچه که باید درباره چیدمان مغازه برنج فروشی بدانید را برایتان بازگو می‌کنیم. با ما همراه باشید.

چیدمان مغازه برنج فروشی چگونه باید باشد؟

همانطور که گفتیم، چیدمان مغازه برنج فروشی نیز مانند هر کسب و کار دیگری دارای اهمیت است. توجه داشته باشید که هر فعالیتی و حوزۀ کاری با حوزۀ دیگر متفاوت بوده و برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان باید نیاز آن‌ها را بررسی نمایید. به بیان دیگر، اگر قرار بر انجام چیدمان مغازه برنج فروشی باشد، شما باید از نگاه مشتریان چیدمان را انجام داده و خود را به جای یک خریدار بگذارید. این روش کمک خواهد کرد تا بهترین چیدمان مغازه برنج فروشی را انتخاب کنید. فراموش نکنید که صرفا لوکس بودن و یا ظاهر نو و تازۀ یک مغازه نمی‌تواند خریدار را تحت تاثیر قرار بدهد.

موارد مهم که در چیدمان مغازه برنج فروشی باید به آن توجه کنید!

طبق تحقیقات گستردۀ انجام شده از نگاه مشتریان که توسط تیم‌های بازاریابی بسیاری انجام شده است، طبق نظر اکثر خریداران برنج، آن‌ها زمانی به یک فروشگاه برنج و کیفیت محصولات داخل آن اطمینان می‌کنند که وقتی وارد مغازه می‌شوند، عطر برنج را استشمام کنند. آن‌ها با دیدن ظرف‌های زیبایی که داخل آن‌ها برنج ریخته شده به خریدن برنج تشویق نمی‌شوند. بلکه هرچه فروشگاه حالت نوستالژی‌تری برایشان داشته باشد، راحت‌تر به اصل بودن و کیفیت بالای برنج اطمینان می‌کنند.
نکات مهم دیگر که در چیدمان مغازه برنج فروشی باید به آن توجه نمایید، تهویۀ خوب و نور پردازی مناسب است. تحقیقات نشان داده‌اند که انسان در هوای خنک‌تر راحت‌تر اقدام به خرید کرده و در هوای گرم کمی در انتخاب سخت‌گیرانه عمل می‌کند. به همین خاطر است که وقتی وارد فروشگاه‌های برندهای معتبر در سراسر جهان می‌شوید، هیچ وقت شاهد هوای گرم نخواهید بود. تا به حال شده که یک طلا فروشی موفق ببینید که گرم باشد؟ در چیدمان مغازه برنج فروشی نیز باید به این نکته توجه کنید. تهویه و نورپردازی خوب به مشتریان شما کمک می‌کند تا راحت‌تر بتوانند به شما اعتماد کنند.

مغازه برنج فروشی

چطور یک مغازه برنج فروشی پرفروش داشته باشیم؟

در پاراگراف‌های قبلی به طور کامل توضیح دادیم که چیدمان مغازه برنج فروشی چطور می‌تواند در افزایش یا کاهش فروش تاثیرگذار باشند. اما چیدمان مغازه برنج فروشی به تنهایی نمی‌تواند برای شما مشتری‌های زیادی به ارمغان بیاورد. شما برای موفقیت در صنعت فروش برنج، نیازمند قدم‌های دقیق‌تر و تحقیقات بیشتری هستید. موقعیت مکانی فروشگاه بسیار بیشتر از چیدمان مغازه برنج فروشی دارای اهمیت است. اگر شما یک مغازۀ خیلی کوچک داشته باشید در یک مکان درست و مشتریان زیاد و اصطلاحاً پاخور بالا، فروش و سود بسیار بیشتری خواهید داشت تا زمانی که یک فروشگاه خیلی بزرگ دارید که به اساس اصول علمی چیدمان مغازه برنج فروشی چیده شده اما در مکان نامناسبی قرار گرفته است. بنابراین، انتخاب موقعیت جغرافیایی از چیدمان برای مغازه برنج فروشی بسیار مهم‌تر خواهد بود.

حضور در بازار برنج، یک راه حل خوب برای افزایش فروش

در پاراگراف قبل گفتیم که موقعیت مکانی فروشگاه از چیدمان مغازه برنج فروشی دارای اهمیت بسیار بیشتری است. یکی از راهکارهای مناسب که در عین داشتن مغازه‌ای لوکس، با حجم زیادی از مشتریان روبه‌رو خواهید شد و امکان فروش اینترنتی نیز برایتان ایجاد می‌گردد، حضور در فروشگاه تک سنتر، بازار برنج ایران است. تک سنتر، مرکز تخصصی فروش کالاهای اساسی با محوریت برنج است که در خیابان شوش تهران واقع شده است. آدرس دقیق این فروشگاه در خیابان شوش، خیابان فداییان اسلام، بعد از پل بزرگراه بعثت، پلاک 1041 می‌باشد. با حضور در تک سنتر، در عین توجه به چیدمان مغازه برنج فروشی خود، به موقعیت مکانی فروشگاه نیز توجه به خصوصی نموده‌اید. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید با شماره‌های 02133897300 الی 5 و 09120303178 تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.