گوناگون

همه چیز درباره بازار برنج ایران، تک سنتر

بازار برنج ایران

معرفی کامل بازار برنج ایران، تک سنتر

بازار برنج ایران کجاست؟ آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده‌اید؟ اگر به عنوان یک فرد عادی، بدون هیچ گونه شناخت قبلی، بخواهید برنج بخرید باید به کجا مراجعه کنید؟ یا فرض کنید قصد دارید فروشگاه برنج راه اندازی کنید، برای خرید برنج مورد نیاز مغازۀ خود کجا می‌‎روید؟ کجا می‌توان تمامی انواع برنج، از برنج سفید تا برنج قهوه‌ای، از برنج کشت اول تا کشت دوم، از برنج ایرانی تا خارجی در تمامی کیفیت‌ها و قیمت‌های متنوع را پیدا کرد؟ پاسخ تمامی سوالات شما، بازار برنج ایران، تک سنتر است. در این مقاله، به طور کامل به معرفی بازار برنج ایران، تک سنتر می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

بازار برنج ایران، تک سنتر کجاست؟

بازار برنج ایران، تک سنتر با هدف تبدیل شدن به اولین مرکز عمده فروشی و همچنین خرده فروشی کالاهای اساسی با تمرکز برنج در ایران ساخته شده است. این مرکز که بر اساس سرمایه‌گذاری‌های انجام شده و اهداف تجاری و بازرگانی خود مرکز اصلی فروش برنج در ایران می باشد؛ محلی را برای حضور برندهای مختلف و امکانی برای رقابت سالم در میان آن‌ها ایجاد کرده است.

بازار برنج ایران

مشخصات ساختمان بازار برنج ایران، تک سنتر

بازار برنج ایران، تک سنتر در جنوب تهران محدودۀ منطقۀ 15 واقع شده است. زمانی که به شرق خیابان فدائیان اسلام بروید، فروشگاه بزرگ تک سنتر را خواهید دید. این مرکز دارای متجمع 3000 متری است که در زیر بنایی 8000 متری قرار گرفته است. این بازار برنج در سه طبقه احداث شده و در مجموع 133 واحد تجاری دارد. بازار برنج ایران، تک سنتر، هر واحد تجاری را در حدود 20 الی 95 متر مربع تعبیه کرده است. مهم‌ترین مزیت این مجموعه، امکان انتقال راحت بار به تمامی فروشگاه‌ها است. تک سنتر، بازار برنج ایران، در جایی واقع شده است که دسترسی بسیار خوبی به بزرگراه های اصلی تهران دارد.

ویژگی‌های منحصر به فرد بازار برنج ایران، تک سنتر

از مهم‌ترین ویژگی‌های بازار برنج ایران، تک سنتر، که حضور در آن را برای هر برنج فروشی واجب خواهد کرد، عبارت است از:
133 واحد 20 تا 90 متر مربع واقع در سه طبقه: 44 واحد طبقۀ زیر همکف، 46 واحد طبقۀ همکف و 43 واحد طبقۀ اول
دارای سه ورودی اصلی در مرکز و طرفین ساختمان
دارای خیابان اختصاصی U شکل جهت آسان‌تر کردن حمل بار با ماشین
دارای رستوران با آشپزخانۀ صنعتی، تنور نان پزی، سوریس بهداشتی مجزا و غیره
دارای دو آسانسور مجزا با ظرفیت جمعاً 50 نفر
مجهز به سیستم تهویۀ مطبوع
مجهز به آساسنورهای ماشین‌بر جهت تسهیل حمل بار
مجهز به یک طبقه بدون ستون و با چشم انداز فوق العاده جهت برگزاری سمینارهای دارای آشپزخانه و جشنواره ها و بازارچه های موضوعی و فصلی و سرویس بهداشتی مجزا با دسترسی دو آسانسور

بازار برنج ایران

مشتریان بازار برنج ایران، تک سنتر چه کسانی هستند؟

با توجه به این مسئله که بازار برنج ایران، تک سنتر، مجتمع تجاری فروش کالاهای اساسی با محوریت برنج به صورت عمده و خرده است. بنابراین، هر فرد، خانوار، فروشگاه، سازمان و موارد مشابه دیگری که از برنج به عنوان کالای اساسی خورد خوراک استفاده می‌کنند، می‌توانند مشتریان مرکز خرید تک باشند. سازمان ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها، سوپر مارکتها و خرده فروشان برنج، رستوران‌دارها و خانوارها و مردم عادی به عنوان اصلی‌ترین مشتریان بازار برنج ایران، تک سنتر محسوب می‌شوند. به عنوان یک مرکز اصلی جهت فروش کالای اساسی با محوریت برنج، حضور در این مجموعه برای هر فروشندۀ برنج در ایران یک ضرورت محسوب می‌شود. در غیر این صورت، فروشنده از قافلۀ فروش برنج در دنیای مدرن تجارت عقب خواهد ماند.

برای حضور در بازار برنج ایران، تک سنتر چه باید کرد؟

به عنوان فروشندۀ برنج، اگر قصد حضور در بازار برنج ایران را دارید؛ می‌توانید با شماره‌های تماس مرکز خرید تک تماس بگیرید. مهم‌ترین مزیت رقابتی تک سنتر، علاوه بر همۀ آنچه در بالا اشاره شد، امکان فروش اینترنتی برای تمامی فروشندگان حاضر در مجموعه است. بازار برنج ایران، تک سنتر، دارای یک مارکت پلیس آنلاین به اسم سایت تک سنتر می‌باشد. با مراجعه به این سایت، می‌توانید اطلاعات کاملی در مورد بازار برنج ایران، تک سنتر کسب کنید. طبق بررسی‌ها و سرمایه‌گذاری‌های انجام شده، مرکز خرید تک، به اولین و برترین مرکز فروش عمده و خردۀ کالاهای اساسی با محوریت برنج تبدیل خواهد شد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم، فرصت حضور در بازار برنج ایران، تک سنتر را غنیمت بشمارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.