گوناگون

مرکز خرید چیست به همراه معرفی چند مرکز خرید تخصصی در تهران

مرکز خرید برنج

مرکز خرید چیست?

مرکز خرید چیست؟ احتمالاً این سوال را از خود پرسیده‌اید که تفاوت بازار و مرکز خرید چیست؟ به طور کلی، مرکز خرید به محلی گفته می‌شود که تعدادی فروشگاه در آن قرار گرفته‌اند و نیازهای مختلف مردم را در معرض فروش می‌گذارند. در گذشته یک منطقه با عنوان بازار متمرکز وجود داشت که تمامی خریدها از جمله عمده و یا خرده در آن منطقه اتفاق می‌افتاد. با گذشت زمان و گسترش شهرها، امکان دسترسی آسان و سریع به بازار برای تمامی مردم ساکن شهر از بین رفت. به همین ترتیب، مراکز خرید شکل گرفتند. مرکز خرید چست؟ پاسخ بسیار ساده است، مرکز خرید محلی است که فروشگاها عموماً خرده فروش در یک ساختمان جمع شده و نیازهای مردم را برطرف می‌نمایند. در این میان، در کنار مراکز خرید محلی، برخی مراکز تخصصی شکل گرفت. در این مطلب به معرفی چند مرکز تخصصی در تهران می‌پردازیم و در هر مورد توضیح می‌دهیم اهمیت وجود آن مرکز خرید چیست. با ما همراه باشید.

مرکز خرید تخصصی چیست؟

در پاراگراف قبلی، به طور کلی توضیح دادیم مرکز خرید چیست؟ مرکز خرید محلی برای فروش اجناس مختلف است که به صورت یک جا در یک ساختمان جمع شده‌اند. در تهران، مراکز خرید بسیاری وجود دارد. از جملۀ این مراکز خرید می‌توان به مرکز خرید گلستان، مرکز خرید میلاد نور، مرکز خرید اوپال و موارد مشابه دیگر اشاره کرد. اما مرکز خرید تخصصی چیست؟ مرکز خرید تخصصی، همانطور که از نامش پیداست، به صورت تخصصی به فروش یکی از اقلام می‌پردازد. به عنوان مثال، مرکز خرید تک سنتر، به صورت اختصاصی به فروش کالاهای ضروری با محوریت برنج می‌پردازد؛ یا به عنوان مثال، بازار مبل ایران واقع در محلۀ یافت آباد یک مرکز خرید تخصصی جهت فروش انواع مبلمان است. در ادامۀ این مطلب، پس از پاسخ به این سوال که مرکز خرید چیست، به معرفی 5 مرکز خرید تخصصی در تهران می‌پردازیم..

1. مرکز خرید تخصصی ایوان | فروش تخصصی لوازم خانگی

هایپر کالای ایوان، یک مرکز خرید تخصصی است که به فروش لوازم خانگی می‌پردازد. این مرکز خرید واقع در اتوبان لشگری طراحی بسیاری زیبا و مهندسی داشته و به فروش انواع لوازم خانگی مانند مبلمان، لوازم آشپزخانه، کالای خواب و غیره می‌پردازد. مرکز خرید تخصصی ایوان، یک مرکز خرید بزرگ و جدید است که تمامی نیازهای خریداران در زمینۀ لوازم خانگی را پاسخ خواهد داد. تنوع قیمت، کیفیت و وجود رقابت در میان فروشندگان سبب می‌شود تا بتوان بهترین کالا را با بهترین قیمت از این مرکز خریداری نمایید.

2. مرکز خرید تخصصی علاالدین | فروش موبایل

نام بازار موبایل ایران، حتماً برای یکبار هم که شده به گوشتان خورده. مرکز خرید علائدالین یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید تخصصی در تهران است. همانطور که می‌دانید، مرکز خرید علاالدین به عنوان یکی از بزرگترین و معروف‌ترین مراکز خرید تخصصی است که به خرید، فروش، تعمیرات و موارد مشابه دیگر در حوزۀ موبایل و قطعات مربوطه می‌پردازد. هر فردی که بخواهد موبایل بخرد، بدون شک اولین مکانی به آن سر خواهد زد، مرکز خرید تخصصی علاالدین است. در توضیح این سوال که مرکز خرید چیست، مرکز خرید علاالدین پاسخ کاملی به سوال شما خواهد داد. این مرکز در محدودۀ مرکز شهر و در تقاطع خیابان جمهوری و خیابان حافظ قرار گرفته است.

3. مرکز خرید تخصصی شهر فرش | فروش فرش، موکت و غیره

شهر فرش، یک مرکز خرید تخصصی فروش برای انواع فرش دستباف و یا ماشینی و انواع موکت است. این مرکز خرید با وجود مدت زمان کوتاهی که از تاسیسش می‌گذرد، بسیار معروف و شناخته شده می‌باشد. اگر قصد خرید فرش داشته باشید، بدون شک، هیچ مکانی را مانند شهر فرش پیدا نخواهید کرد که تنوع بالایی از تمامی انواع فرش و موکت با هر قیمتی را در اختیار شما قرار دهد.

مرکز خرید

4. مرکز تخصصی پایتخت | لپ تاپ، کامپیوتر و موارد مشابه

مرکز خرید تخصصی پایتخت واقع در خیابان خیابان میرداماد تهران به صورت تخصصی به فروش و تعمیر انواع کامپیوتر، لپ تاپ و قطعات جانبی می‌پردازد. نام مرکز خرید پایتخت مانند علاالدین، تقریبا به گوش همه رسیده است. اگر قصد خرید چنین لوازم الکترونیکی را داشته باشید، حتماً پایتخت یکی از مراکز خرید تخصصی مورد نظر شما خواهد بود.

5. مرکز تخصصی تک سنتر | بازار برنج ایران

مرکز خرید تخصصی تک سنتر، با عنوان بازار برنج ایران به صورت اختصاصی به فروش کالاهای ضروری با محوریت برنج می‌پردازد. این مرکز خرید واقع در نزدیکی میدان شوش کالاهای اساسی با تمرکز برنج را به صورت عمده و خرده به فروش می‌رساند. مرکز خرید تخصصی برنج تک سنتر، کمک می‌کند تا رقابت سالم در میان تمامی فروشندگان برنج در ایران شکل بگیرد. وجود تنوع بالای انواع مختلف برنج، امکان مقایسۀ قیمت، کیفیت و غیره باعث می‌شود تا بتوان خرید برای مصارف خانگی و یا حتی خرید برای تاسیس یک فروشگاه را به سادگی انجام داد. بازار برنج ایران تک سنتر، یک مرکز خرید تخصصی است که در تهران واقع شده و همانطور که گفتیم به فروش کالاهای اساسی می‌پردازد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.